(micro stakes) Brunn`i päevik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • brunn
    Jube Noob
    • May 2013
    • 105

    #76
    Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

    Alustasin see kuu nl2 FR zoom.
    Ja no ei biidi seda kah :D
    igast asendist võetakse raha ära. No mingu viga kindel see, aga ma ei saa aru kus on mu vead.

    panen mõned käed, ja ehks räägite mida peab teistmoodi tegema.
    1.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    siin vaatasin stattidest ei ei foldi kunag, lootsin et mu käsi on parem
    2.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    3.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    4.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    flopis või turnis raiseda?
    5.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    flopi bet on ev+ ??
    6.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    7.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    8.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    easy fold ?
    9.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    10.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    11.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    12.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    13.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Tänu esimesele 5k käele olen õnneks plussis veel

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #77
      Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

      kõige suurem viga on see, et mikros zoomi peale üldse aega raiskad. juba esimene käsi - foldiks pre kui taga vaalu just pole (ei tundu olevat ja BB kahe käe peale ei saa seda järeldada). kiirelt edasi vaadates ka - mõttetult rasketesse olukordadesse paned end ja ei suuda foldida lihtsalt. gl!

      Comment

      • Confidence
        FPP Pro
        • Mar 2015
        • 200

        #78
        Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        kõige suurem viga on see, et mikros zoomi peale üldse aega raiskad. juba esimene käsi - foldiks pre kui taga vaalu just pole (ei tundu olevat ja BB kahe käe peale ei saa seda järeldada). kiirelt edasi vaadates ka - mõttetult rasketesse olukordadesse paned end ja ei suuda foldida lihtsalt. gl!
        Miks see viga on?

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #79
          Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

          tavalaudades leiad ju iga kell fishised lauad ja liigud kiiremini kõrgematesse limiitidesse

          Comment

          • Confidence
            FPP Pro
            • Mar 2015
            • 200

            #80
            Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            tavalaudades leiad ju iga kell fishised lauad ja liigud kiiremini kõrgematesse limiitidesse
            Zoom on ka fishine

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #81
              Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

              Algselt postitas Confidence Vaata postitust
              Zoom on ka fishine
              Zoomis on fishe raskem märgata ning nende range-id kitsamad. Micros on põhimõtteliselt iga kell võimalik sama arv häid laudu kokku saada, et hand/hour sama või parem oleks ja kuna range-id on tavalaudades fishidel laiemad, saab neilt ka seetõttu rohkem value-it.

              Comment

              • Confidence
                FPP Pro
                • Mar 2015
                • 200

                #82
                Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                Makes sense!

                Comment

                • brunn
                  Jube Noob
                  • May 2013
                  • 105

                  #83
                  Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                  Selge zoomi ei mängi rohkem, mitu lauda minusugusele vennale max oleks.
                  2 lauaga mängides ma jään magama või hakkan lollusi tegema.

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #84
                    Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                    Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                    Zoomis on fishe raskem märgata ning nende range-id kitsamad. Micros on põhimõtteliselt iga kell võimalik sama arv häid laudu kokku saada, et hand/hour sama või parem oleks ja kuna range-id on tavalaudades fishidel laiemad, saab neilt ka seetõttu rohkem value-it.
                    Liskas siia veel positsiooni eelise.

                    Comment

                    • brunn
                      Jube Noob
                      • May 2013
                      • 105

                      #85
                      Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                      tõesti läheb paremini kui ise laudu otsida :)

                      mönus nagu saarlased ütlevad

                      PokerStars - $0.02 NL - Holdem - 8 players
                      Hand converted by PokerTracker 4

                      Subzero600 (BTN): $2.13 (VPIP: 23.61, PFR: 13.89, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 74)
                      NOODL1987 (SB): $1.94 (VPIP: 29.63, PFR: 22.22, 3Bet Preflop: 22.22, Hands: 27)
                      Takumi92 (BB): $0.80
                      INGVARR13 (UTG): $2.00 (VPIP: 58.82, PFR: 17.65, 3Bet Preflop: 6.25, Hands: 35)
                      KevainJC (UTG+1): $2.37 (VPIP: 50.00, PFR: 33.33, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 6)
                      HypAKE (MP): $1.18 (VPIP: 50.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 6)
                      Arshuk (MP+1): $0.52 (VPIP: 83.33, PFR: 33.33, 3Bet Preflop: 33.33, Hands: 6)
                      Brunn(est) (CO): $2.50

                      NOODL1987 posts SB $0.01, Takumi92 posts BB $0.02

                      Pre Flop: (pot: $0.03) Brunn(est) has A A

                      fold, KevainJC raises to $0.06, HypAKE raises to $0.10, Arshuk calls $0.10, Brunn(est) raises to $0.50, fold, fold, fold, KevainJC raises to $2.37 and is all-in, HypAKE calls $1.08 and is all-in, Arshuk calls $0.42 and is all-in, Brunn(est) calls $1.87

                      Flop: ($6.47, 4 players) T 7 9

                      Turn: ($6.47, 4 players) 7

                      River: ($6.47, 4 players) 9

                      KevainJC shows J A (Two Pair, Nines and Sevens)

                      Main Pot [$2.11]: (Pre 5%, Flop 18%, Turn 10%)
                      Side Pot#1 [$1.98]: (Pre 6%, Flop 18%, Turn 10%)
                      Side Pot#2 [$2.38]: (Pre 7%, Flop 18%, Turn 9%)

                      Brunn(est) shows A A (Two Pair, Aces and Nines)

                      Main Pot [$2.11]: (Pre 79%, Flop 64%, Turn 80%)
                      Side Pot#1 [$1.98]: (Pre 76%, Flop 72%, Turn 86%)
                      Side Pot#2 [$2.38]: (Pre 93%, Flop 82%, Turn 91%)

                      HypAKE shows Q Q (Two Pair, Queens and Nines)

                      Main Pot [$2.11]: (Pre 10%, Flop 4%, Turn 3%)
                      Side Pot#1 [$1.98]: (Pre 18%, Flop 10%, Turn 5%)

                      Arshuk shows K Q (Two Pair, Nines and Sevens)

                      Main Pot [$2.11]: (Pre 6%, Flop 14%, Turn 8%)

                      Brunn(est) wins $6.24

                      Comment

                      • ivar866
                        Grinder
                        • Oct 2012
                        • 776

                        #86
                        Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                        4way foldi peale ei mõelnud?

                        Comment

                        • trasadonkad
                          Grinder
                          • May 2014
                          • 672

                          #87
                          Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                          Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                          4way foldi peale ei mõelnud?
                          level?

                          Comment

                          • donkihott
                            Jube Noob
                            • Mar 2015
                            • 118

                            #88
                            Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                            Algselt postitas trasadonkad Vaata postitust
                            level?
                            http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post613028

                            Comment

                            • trasadonkad
                              Grinder
                              • May 2014
                              • 672

                              #89
                              Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                              ??

                              Comment

                              • ivar866
                                Grinder
                                • Oct 2012
                                • 776

                                #90
                                Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                                level ikka jah,

                                Comment

                                Working...